КНП "ГЛОБИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" Глобинської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

ДЕННИЙ СТАЦІОНАР

| Прокоментуй!

1

У поліклінічному відділенні КНП “Глобинська міська лікарня” відновлено роботу денного стаціонару на базі якого надаються послуги жителям Глобинської ОТГ та сусідніх громад за направленням від лікуючого лікаря чи згідно тарифів на медичні послуги.

Денний стаціонар знаходиться на 2-му поверсі поліклінічного відділення. Кабінет №30. Працює ліфт.

тел.: 2-42-45

Графік роботи денного стаціонару:

Пн.-Пт. з 08:00 до 15:42

Основні завдання денного стаціонару:

забезпечення стаціонарною допомогою контингентів хворих, що не вимагають цілодобового медичного спостереження;

надання висококваліфікованої та спеціалізованої лікувально-профілактичної допомоги певним контингентам хворих;

забезпечення стаціонарною допомогою осіб, які з різних причин не можуть бути госпіталізовані в лікарню.

Лікування у денному стаціонарі поліклініки показане:

1) хворим, що перебувають на амбулаторному лікуванні та потребують за станом здоров’я використання лікарських засобів введених під наглядом медперсоналу, через можливі небажані реакції;

2) хворим, яким потрібно введення різних форм лікарських засобів протягом тривалого часу (внутрішньовенне (краплинне)введення, тощо);

3) пацієнтам, що потребують введення різними способами лікарських засобів через певні проміжки часу протягом дня (внутрішньом’язово, підшкірно та внутрішньовенно, за допомогою електрофорезу, фонофорезу чи інгаляції).

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .