КНП "ГЛОБИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" Глобинської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

| Прокоментуй!

Шановні медичні сестри, фельдшери, акушерки, лаборанти!

Прийміть щирі і сердечні вітання  з професійним святом – Міжнародного Дня медичних сестер.

Ви присвятили своє життя нелегкій , відповідальній та водночас, благородній професії.

Медична сестра – одна з важливих професій, без  якої неможливо уявити жодну лікарню.

Ваші руки піднімають на ноги хворих, Ваші серця вміщують неабияке терпіння, любов і співчуття до тих, кому нестерпно боляче пережити свої недуги і страждання.

Велике Вам спасибі за цю клопітку працю, що є запорукою успішної роботи всієї галузі.

Щиро зичимо вам   миру та  міцного здоров’я, натхнення і життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень.

Нехай негаразди і хвороби обходять ваші домівки, а добра вдача та оптимізм допомагають долати труднощі нашого сьогодення.

Хай щедро розквітають у  ваших родинах любов, благополуччя і добробут!

Адміністрація  та профспілковий комітет КНМП «Глобинська ЦРЛ»

den_medsestry_2016

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .